آرافن نائین

نمایش دادن همه 5 نتیجه

آرافن نائین، نامی آشنا و پیشرو در تولید محصولات هیدرولیک است، که با اتکال بر پروردگار متعال و تکیه بر دانش بومی، با تولید انواع محصولات هیدرولیک نظیر پمپ و …


 

شرکت آرافن نائین با اتکاء به خداوند متعال در جهت دستیابی به اهداف توسعه صنعتی، در مرداد ماه سال 1377 تأسیس و آغاز به کار نمود. مطالعات علمی و فنی به منظور استخراج فن آوری ساخت و تولید پمپ هیدرولیک دنده ای از نیمه دوم سال 1377 آغاز و در نیمه اول سال 1378 به مرحله نمونه سازی رسید. از نیمه دوم سال 1378 تولید انبوه انواع پمپ مطابق دستورالعمل ها و نقشه های اجرایی آغاز و تاکنون ادامه دارد. کارخانه آرافن در زمینی به مساحت 30000 مترمربع شامل 5000 مترمربع سالن تولید، 150 مترمربع سالن مونتاژ و تست، 350 مترمربع فضای اداری و آزمایشگاه های کنترل کیفیت واقع در کیلومتر 3 جاده نائین – اصفهان بنا گردیده است.

محصول اصلی این شرکت تولید انواع پمپ هیدرولیک دنده ای در تیپ هایPM-PNC-PNA-PLO-PLA-PL و ظرفیت های مختلف برای مصارف کشاورزی، صنعتی، راهسازی، معدن و همچنین پمپ های خاص برای دستگاه های لودر بکهو و کمپرسی و … می باشد. تجهیزات مربوط به مدارهای هیدرولیک از قبیل زیرشیری ، کوپلینگ ، گلدانی ، فشار شکن ، فلوکنترل ، چک ولو ، هیدرو موتور، پاور پک و … از سایر محصولات این شرکت است. محصولات این شرکت علاوه بر استفاده در داخل کشور به کشورهای ترکیه ، افغانستان ، سوریه ، عراق ، پاکستان ، یونان ، مالزی ، فرانسه و… صادر میگردد.

این شرکت در جهت دستیابی به اهداف توسعه صنعتی و تحقق اقتصاد مقاومتی در زمستان سال 1393 نسبت به ایجاد واحد فورج اقدام نموده و تولیدات این واحد شامل انواع دنده های گیربکس پراید، میل توپی، انواع چرخدنده های پمپ، چهار شاخ و انواع قطعات نظامی و … در سال 1395 روانه بازار گردیده است. همچنین به جهت تأمین وسایل بسته بندی و استفاده حداکثری از ظرفیت موجود به منظور صرفه جویی در هزینه ها در بسته بندی به ساخت قسمت نجاری با تولید انواع پالت و باکس پالت چوبی در سال 1394 اقدام نموده است. این شرکت توانسته است با توجه به وجود تکنولوژی و امکانات قابل قبول در زمینه های ماشین کاری، فورج و پوشش های صنعتی خدمات ارزنده ای به صنایع کشور ارائه دهد.
شرکت آرافن با ایجاد مدیریت تضمین کیفیت و پیاده سازی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت IATF 16949 : 2016 عزم خود را جهت ارائه محصولات با کیفیت برتر جزم نموده و همچنین جلب رضایت مشتری و صنعتگران محترم را از اولویت های سیاست کیفی خود میداند.
همچنین آرافن نائین با حفظ و تقویت تیم کارشناسی در قالب مدیریت تحقیق و توسعه با تمام توان درصدد بازگشایی گره های تکنولوژیک سایر ادوات هیدرولیکی و راه اندازی فازهای بعدی کارخانه بوده تا ضمن سرعت بخشیدن به تولید کامل محصولات هیدرولیکی تکیه گاه مناسبی جهت پشتیبانی فنی از محصولات آرافن نائین باشد.

اطلاعات بیشتر ...