حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

09127884280 پاسخگویی در ساعات اداری  

رویه ارسال سفارش

فوری مال با شناخت بر حساسیت‌ها و خواسته‌های مشتریان گرامی و شناخت اصول استاندارد حمل و تحویل کالا همواره در تلاش بوده تا رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را بدست آورد. از این‌رو سیستم ارسال و تحویل کالای فوری مال با تلاش روزمره کارشناسان زبده این شرکت همواره در اختیار مشتریان بوده تا سفارشات به موقع و در سلامت کامل تحویل داده شوند.

 

لازم به ذکر است کلیه سفارشات درخواستی مشتریان گرامی پس از پردازش صرفا از انبارهای اصلی خود شرکت ارسال شده، و فوری مال  برای تامین کالا از هیچگونه واسطه ای استفاده نمی‌کند. شیوه‌های ارسال کالا در هنگام سفارش و پس از تایید اقلام مورد نظر شما به شرح زیر قابل انتخاب می‌باشد:

 

 

  1. پست جمهوری اسلامی ایران: در این مورد کالای سفارشی توسط پست سفارشی یا پست پیشتاز ارسال می‌شود، هزینه ارسال کالا در زمان تایید سفارش نمایش داده خواهد شد. تحویل پست سفارشی برای کلیه مشتریان با توجه به موقعیت جغرافیایی بین 3 تا 5 روز کاری برای پست سفارشی و بین 2 تا 4 روز کاری برای پشت پیشتاز خواهد بود. پس از ثبت و تایید سفارش توسط کارشناسان فروش، همکاران ما در فروشگاه فوری مال بسته ارسالی را از انبارهای شرکت به شرکت پست تحویل داده و کد رهگیری مرسولات در پنل فروشگاه فوریمال قابل دسترس خواهد بود.
  2. پست تیپاکس: برای مشتریان گرامی که تحت پوشش خدمات پست خصوصی تیپاکس هستند امکان ارسال محموله پستی از این طریق محیا شده است. مشتریان گرامی دارای آدرس پستی در محدوده بافت شهری می‌توانند بسته پستی خود را در زمان حداکثر 48 ساعت درب منزل دریافت کنند، برای عزیزان خارج از محدوده‌های شهری و پست سریع تیپاکس امکان انتخاب تحویل حضوری درب نمایندگی وجود خواهد داشت، مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی نزدیکترین شهر بسته پستی خودرا تحویل بگیرند. قابل ذکر است در حال حاضر خدمات پست سریع تیپاکس برای 80 شهر دارای حداقل زمان 36 ساعته می‌باشد، برای شهرهای دومسیره و یا راه دور این خدمات 48 تا 72 ساعته انجام خواهد شد.
  3. بار بری : به علت حجیم و سنگین بودن اکثر محصولات فروشگاه لوازم یدکی تراکتور فوری مال ارسال سفارشات از طریق پست و همچنین تیپاکس علاوه بر هزینه بیشتر ، شامل زمان بیشتری هم میشود ، از این رو مشتریان عزیز میتوانند در هنگام سفارش درخواست ارسال محصولات خود را از طریق ارسال توسط باربری انتخاب نمایند ، تا ارسالی سریع تر و کم هزینه تر داشته باشند.

 

برای انتخاب نوع ارسال با پشتیبانی سایت در تماس باشید .