یونیک فیلتر

فیلـتر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

تاریخچه شرکت یونیک فیلتر

شرکت تولیدی – صنعتی شهاب دمیر فیلتر تولید کننده انـواع فیلترهای هواکش، روغن، گـازوئیل، آبگیر و هیدرولیک با مارک تجاری «یونیک فیلتر» در ایران است.

مراحل احداث کارخانه این شرکت از سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع با مشاوره و همکاری فلش فیلتر ترکیه در استان آذربایجان شرقی آغاز گردید و در سال ۱۳۹۱ خط تولید آن راه ‌اندازی و اولین محصولات آن به بازار ارائه شد و در حال حاضر، فاز دوم این شرکت به مساحت ۳۶۰۰۰ متر مربع در سال ۱۴۰۰ راه‌اندازی شد.

 

 

یونیک فیلتر

افتخارات شرکت فیلتر یونیک

این شرکت با بهره گیری از تـجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته و به‌روز در خـط تولید و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه‌یک و همکاری پرسنل متخصص و مجرب و بهره‌گیری از خدمات مشاوره کارشناسان بین‌المللی، موفق به همکاری با فعالان مهم اقتصادی، شرکت‌های بزرگ خودروساز همچون تراکتور‌سازی تبریز، سایپا‌دیزل، مایان‌دیزل (گروه ماموت)، شایان‌دیزل، آریا‌ دیزل و گروه خودروسازی بهمن شده است. با توجه به این موارد، این شرکت توانسته است در یک افق زمانی نسبتا کوتاه مدت، به یکی از بازیگران اصلی در صنعت تولید فیلتر خودرو های سنگین و صنعتی در کشور تبدیل شود. به علاوه محصولات این شرکت به کشور‌های همجوار و برخی کشور‌های دیگر صادر شده است.

در مجموع، این شرکت توان آن را دارد که قشمت قابل توجهی از نیاز بخش حمل و نقل کشور به انواع فیلتر‌ها را تأمین نماید. در این راستا، از آخرین موفقیت‌های این شرکت می‌توان به مستقر‌سازی تکنولوژی و تولید فیلتر‌های اکو (ECO FILTER) و تولید انواع فیلتر‌های مورد مصرف در صنایع سنگین اشاره کرد که این شرکت را جزء اولین تولید کنندگان داخلی این دسته از فیلتر‌ها در کشور می‌سازد.

شرکت یونیک فیلتر
شرکت یونیک فیلتر

چشم انداز شرکت یونیک

با توجه به پیشرفت قابل توجه این شرکت در طول تنها چند سال، از مهم‌ترین اهداف شرکت تولیدی و صنعتی شهاب دمیر فیلتر (یونیک فیلتر)، تلاش برای بی‌نیاز کردن کشور در حوزه انواع فیلتر های با کاربرد خودرو‌های سنگین و مصارف صنعتی، حفظ کیفیت محصولات خود در سطح استاندارد جهانی و توجه به توانایی کیفی برای ایـجاد بازار های جدید در منطقه خاورمیانه و حوزه CIS و شرق آسیا است.

کلمات مرتبط:

نمایندگی فیلتر یونیک
شرکت یونیک
استخدام شرکت فیلتر یونیک
لیست شرکتهای تولید کننده فیلتر روغن خودرو
فیلتر روغن یونیک
روغن موتور یونیک
فیلتر روغن خودروهای سبک
فیلتر هوا
فیلتر گازوئیلی
فیلتر روغن
فیلتر روغن خودروهای سنگین
فیلتر هوای خودروهای سبک

محصولات شرکت یونیک :

فیلتر خشک کن یونیک

فیلتر روغن یونیک

فیلتر سوخت یونیک

فیلتر کابین یونیک

فیلتر هوا یونیک

فیلتر هیدرولیک یونیک

اطلاعات بیشتر ...