کاج فیلتر

نمایش دادن همه 2 نتیجه

شرکت تولید فیلتر کاج

شرکت فیلتر کاج، تولید کننده انواع فیلترهای هوای خودروهای سنگین KAF ،فیلتر روغن خودروهای سبک KLF،فیلتر روغن خودروهای سنگین KLF،فیلترهای هیدرولیک KHF، فیلترهای گاز KGF،فیلترهای گازوئیل و سپرایتور KFF، و فیلترهای آب KWF در کشور است. این شرکت در در زمینی به مساحت ۱۰۲۷۰متر مربع، با ۳۰۰ نفر پرسنل و بیش از ۲۰۰ نوع متنوع محصول فعالیت می نماید و تاکنون موفق به کسب گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO9002٬ گواهینامه (ISO 9001) از DQS آلمان و IQnet برای تولید انواع فیلترهای خودروهای سبک، فیلترهای خودروهای سنگین ، انواع فیلترهای صنعتی( صنایع نفت ، گاز، سیمان، ذوب آهن ، دریایی ) و … شده است.

شرکت فیلتر کاج دوست دار محیط زیست

تولید فیلتر با بالاترین استاندار های ممکن و مواد اولیه برای داشتن هوایی پاک و زمینی سبز

پخش گسترده فیلتر کاج

وجود نمایندگان و پخش تمامی محصولات به تمامی شهر های ایران پهناور برای اطمینان خاطر شما که همیشه در کنار شماییم

پشتیبانی و گارانتی شرکت فیلتر کاج

در هر زمان که نیاز به راهنمایی جهت خرید و یا خدمات پس از فروش داشتید نمایندگان شرکت کاج در خدمت شما هستند.


درباره تولیدی فیلتر کاج

شرکت فیلتر کاج، تولیدکننده انواع فیلترهای هوای خودروهای سنگین KAF ،فیلتر روغن خودروهای سبک KLF،فیلتر روغن خودروهای سنگین KLF،فیلترهای هیدرولیک KHF، فیلترهای گاز KGF،فیلترهای گازوئیل و سپرایتور KFF، و فیلترهای آب KWF در کشور است.

این شرکت در در زمینی به مساحت 10270متر مربع، با 300 نفر پرسنل و بیش از 200 نوع متنوع محصول فعالیت می نماید و تاکنون موفق به کسب گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO9002٬ گواهینامه (ISO 9001) از DQS آلمان و IQnet برای تولید انواع فیلترهای خودروهای سبک، فیلترهای خودروهای سنگین ، انواع فیلترهای صنعتی( صنایع نفت ، گاز، سیمان، ذوب آهن ، دریایی ) و … شده است.

شرکت فیلتر کاج ، تاثیرگذارترین شرکت در تدوین آیین نامه استاندارد ملی فیلتر در ایران بوده است و پیشگام در ساخت و تولید فیلترهایی است که نیاز به دانش فنی خاص دارند. همکاری مستمر در تدوین استانداردهای ملی، ساخت و نصب و راه اندازی دستگاههای تست فیلتر برای موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، حضور پرسنل متخصص و با تجربه در بخشهای مختلف، سرمایه گذاری جهت توسعه و بهینه کردن خطوط تولید فیلتر، راه اندازی واحد طرح و توسعه جهت مکانیزه کردن خطوط تولید، ارائه خدمات پس از فروش، تأمین کننده انحصاری فیلترهای خاص برای چند شرکت معتبر کشور و تهیه مواد اولیه از منابع معتبر خارجی، همه از عوامل و دلایلی هستند که باعث تمایز فیلتر کاج از شرکت های مشابه شده است.

روزبه کاویانپور بنیانگذار و مدیرعامل شرکت فیلترکاج ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی راه و ساختمان می باشد که همکاری با موسسه استاندارد و تحقیقات بین المللی ایران ( ISIRI ) به منظور ایجاد استاندارد ملی و تست تجهیزات به منظور بهبود کیفیت محصولات شرکت های فیلترساز ایرانی ، پرداخته است . و هم اکنون به عنوان مدیرعامل و مدیرفنی در این شرکت مشغول بکار می باشد .

محمد ناصری ریاست هیئت مدیره فیلترکاج ،‌ قبل از پیوستن به فیلترکاج برای سه دوره متوالی به عنوان رئیس “سازندگان فیلتر ایران” فعالیت می کرد. و هم اکنون به عنوان رئیس هیئت مدیره در این شرکت مشغول بکار می باشد. تولیدکننده انواع فیلترهای هوای خودروهای سنگین KAF ،فیلتر روغن خودروهای سبک KLF،فیلتر روغن خودروهای سنگین KLF،فیلترهای هیدرولیک KHF، فیلترهای گاز KGF،فیلترهای گازوئیل و سپرایتور KFF، و فیلترهای آب KWF انواع فیلترهای صنعتی( صنایع نفت ، گاز، سیمان، ذوب آهن ، دریایی )


شــرکت تولیــدی فیلتــر کاج

جهـــت رضایتمنـــدی مشـــتریان و مصـــرف کننـــدگان از سیســـتم کنتـــرل و تضمیـــن دائمـــی کیفیـــت محصولات خـــود مطابـــق بـــا اســـتانداردهای کیفـی روز دنیـا اقـدام مـی نمایـد.

بــا اســتفاده از پیشــرفته تریــن ماشــین آالت روز دنیــا بــا دارا بــودن مهندســـین مجـــرب در زمینـــه طراحـــی و تولیـــد فیلتـــر توانســـته یکـــی از شـــرکتهای تولیــدی مطــرح و پیشــرو در صنعــت فیلتــر ایــران و خاورمیانــه باشد

کلمات مرتبط:

نمایندگی فیلتر کاج
شرکت کاج
استخدام شرکت فیلتر کاج
لیست شرکتهای تولید کننده فیلتر روغن خودرو
فیلتر روغن کاج
روغن موتور کاج
فیلتر روغن خودروهای سبک
فیلتر هوا
فیلتر گازوئیلی
فیلتر روغن
فیلتر روغن خودروهای سنگین
فیلتر هوای خودروهای سبک

اطلاعات بیشتر ...